Ми ж з вами точно знаємо, що кращий подарунок – це кава!

От тільки як обрати оптимальну? Як влучити з потрібним смаком і ароматом, коли кожен вважає за краще щось своє? У різноманітті відтінків і сортів легко заплутатися, навіть підбираючи кави для себе.

Та вам не потрібно більше гадати. Ми знаємо секретний спосіб подарувати ідеальну каву. Спеціально для таких випадків ми пропонуємо подарункові сертифікати на суму 300, 500 і 1000 гривень.

Тепер зробити найкрутіший подарунок дуже легко. Подарунковий сертифікат – це два в одному: ви даруєте і можливість вибору, і найкращу каву, яка неодмінно сподобається!

Використовувати наші сертифікати просто.

Одразу після оплати ви отримаєте електронний варіант сертифікату, а його паперову версію ми відправимо у зручне для вас місце.

Сертифікат діє протягом року.

Якщо сума замовлення більше, ніж номінал сертифіката, різниця доплачується замовником на платіжну картку магазину (її реквізити можна дізнатися за телефоном, вказаним на сайті). Коли сума, на яку оформлене замовлення, оплачуване сертифікатом, менша, ніж його вартість, різниця не повертається.

А якщо ви готуєтеся до свят ґрунтовно і плануєте одразу кілька подарунків, ми пропонуємо вам трохи заощадити. Отримайте 10 %-ву знижку при купівлі 10 і більше сертифікатів.