ТОВ «Українська Компанія Кави»

ТОВ «Українська Компанія Кави» майже чверть століття працює на кавовому ринку. Незважаючи на такий вагомий досвід, ми постійно розвиваємося, вдосконалюємо кавові рецептури, працюємо над якістю продукції і сервісом.

Сучасне виробництво, сертифіковане за стандартом ISO 22000, два промислових ростера, а також висококваліфікований персонал – допомагає нам виробляти найкращий продукт, що задовольняє потребам наших покупців.

Контроль якості ми здійснюємо в новій лабораторії, оснащеної сучасним обладнанням для вимірювання вологості, кольору, вагових і розмірно-масових параметрів сировини і готової продукції.

Робота з перевіреними постачальниками сировини, а також власний імпорт – наш козир в гнучкому ціноутворенні. Ми можемо запропонувати привабливі ціни як гуртовим, так і роздрібним покупцям.

В асортименті ТОВ «Українська Компанія Кави» компанії:

Кава натуральна смажена в зернах

Кава натуральна смажена мелена

Розчинна кава (порошок, гранули, сублімована)

Продукцію ми пакуємо в надійні для збереження смакових та ароматичних властивостей кави пакети, наприклад: пакети з клапаном, вакуумні, пакети «Стабіло», пакети «дой-пак».

Інтернет-магазин nakavu.com.ua належить ТОВ «Українська компанія кави».

ЕДРПО 39429904, в особі директора Василевського Юрія Васильовича, р/рахунок компании 26005050264463, ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 305299, адреса: 49000, місто Дніпро, вулиця Молодогвардійська, будинок 2-Д, телефон:

+38 (067) 569 42 94