ТОВ «Українська Компанія Кави»

ТОВ «Виробниче Підприємство Українська Компанія Кави» майже чверть століття працює на кавовому ринку. Незважаючи на такий вагомий досвід, ми постійно розвиваємося, вдосконалюємо кавові рецептури, працюємо над якістю продукції і сервісом.

Сучасне виробництво, сертифіковане за стандартом ISO 22000, два промислових ростера, а також висококваліфікований персонал – допомагає нам виробляти найкращий продукт, що задовольняє потребам наших покупців.

Контроль якості ми здійснюємо в новій лабораторії, оснащеної сучасним обладнанням для вимірювання вологості, кольору, вагових і розмірно-масових параметрів сировини і готової продукції.

Робота з перевіреними постачальниками сировини, а також власний імпорт – наш козир в гнучкому ціноутворенні. Ми можемо запропонувати привабливі ціни як гуртовим, так і роздрібним покупцям.

В асортименті ТОВ «Виробниче Підприємство Українська Компанія Кави» компанії:

Кава натуральна смажена в зернах

Кава натуральна смажена мелена

Розчинна кава (порошок, гранули, сублімована)

Продукцію ми пакуємо в надійні для збереження смакових та ароматичних властивостей кави пакети, наприклад: пакети з клапаном, вакуумні, пакети «Стабіло», пакети «дой-пак».

Інтернет-магазин nakavu.com.ua належить ТОВ «Виробниче Підприємство Українська Компанія Кави».

код за ЄДРПОУ 32299065, ІПН 322990604630, № свід. 322990604630, Директор: Назаренко Андрій Юрійович, 49050, Дніпропетровська обл, м. Дніпро, вул. І.Акінфієва, 18, оф. Г 309
, телефон:

+38 (067) 569 42 94