Загальні положення

Продавець – ТОВ «ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКА КОМПАНIЯ КАВИ»

п/р UA283052990000026004050353137 у банку ПАТ КБ “”Приватбанк””, код за ЄДРПОУ 32299065, ІПН 322990604630, № свід. 322990604630, Директор: Назаренко Андрій Юрійович, 49050, Дніпропетровська обл, м. Дніпро, вул. І.Акінфієва, 18, оф. Г 309

телефон: +38 (067) 633 04 30

Сайт Продавця – https://nakavu.com.ua.

Товар – перелік товарів, пропонованих Продавцем на його сайті.

Реєстрація – надання контактних даних з метою покупки кави з урахуванням особистих знижок.

Ця Угода Користувача (далі Угода) є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу.

Актом повного прийняття цієї Угоди є заповнення і відправка форми реєстрації на сайті, здійснення замовлення / оплати.

Якщо Покупець не згоден з будь-яким з пунктів цієї Угоди, або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації або покупки на сайті відповідно.

Здійснення покупок на Сайті передбачає згоду Покупця з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі на момент прийняття ними цієї Угоди.

Приймаючи цю Угоду, Покупець підтверджує, що:

а) він є повнолітньою і дієздатною особою, яка може здійснювати операції за своїм рішенням і на свій розсуд;

б) його дії дійсно спрямовані на здійснення покупки на Сайті, в них не міститься злого умислу, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сайту, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю або комерційною таємницею Сайту, використовувати Сайт нецільовим чином (наприклад, в якості обмінного пункту, для цілей пошукової оптимізації та ін.), дискредитувати Сайт або інших користувачів і т.п .;

в) за відомостями Користувача, його дії не порушують прав інтелектуальної власності третіх осіб;

г) контактна інформація, яка надається Покупцем Сайту, є вірною, повною та актуальною;

д) при проведенні платежів на користь Продавця, Покупець має законні права на здійснення цих платежів;

е) при проведенні платежів на користь Продавця, Покупець має законні права на отримання даних про свої платежі.

Діяльність Сайту регламентується законодавством України, а також міжнародними правовими нормами, що діють на території України.

Ціна товару

Ціна Товару вказана на Сайті Продавця і не може бути переформована в відношенні вже розміщених замовлень.

Обробка замовлення

Обробка замовлення здійснюється відповідно до графіка обробки замовлень Продавця, зазначеному на його Сайті, а саме:

всі замовлення незалежно від їх змісту обробляються Продавцем щодня, окрім суботи та неділі і державних святкових днів з 9 до 18, і передаються на відправлення найближчим часом після замовлення. У суботу та неділю всі замовлення збираються, і реалізуються в понеділок.

У разі зміни графіка обробки замовлень на конкретний тиждень, Продавець зобов’язується розмістити про це інформацію на головній сторінці свого сайту і повідомити Покупців про зміну графіка в розсилці по електронній пошті.

Оплата товару

Оплата Товару здійснюється Покупцем або дистанційно через Сайт Продавця з використанням послуг компаній, що залучаються Продавцем для обробки дистанційних платежів, або післяплатою при отриманні замовлення. Оплата комісії з переказу грошей за замовлення здійснюється за діючими тарифами транспортної компанії.

Персональні дані

Для успішної обробки замовлень Продавець запитує у Покупця мінімальний набір персональних даних, необхідних для коректної обробки замовлення. Розміщуючи замовлення на Сайті Продавця, Покупець тим самим дає згоду на обробку своїх персональних даних в розумінні ЗУ “Про захист персональних даних” від 23 лютого 2012 № 4452-VI із змінами та доповненнями. Продавець зобов’язується не використовувати персональні дані Покупця в будь-яких інших цілях, крім обробки його замовлення, і не передавати їх третім особам, якщо така передача не обумовлена ​​прямою необхідністю, як, наприклад, в разі передачі адреси і телефону Покупця здійснює доставку компанії.

Оформляючи Замовлення на Сайті, Користувач дає свою згоду на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур’єрським організаціям, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє без обмеження терміну дії.

Скасування замовлення

Покупець має право в будь-який момент скасувати замовлення без пояснення причин. Продавець, проте, просить Покупця по можливості здійснювати скасування замовлення до 14-00 в робочі дні, щоб замовлення Покупця не було надіслано.

Продавець не несе відповідальності за діяльність кур’єрів, транспортних компаній залученними ним сторонніх компаній, які здійснюють доставку замовлень Покупцеві і отримують від Покупця грошові кошти від імені Продавця. Покупець, тим не менш, має повне право відмовитися від отримання замовлення у зв’язку з некоректною поведінкою кур’єра.

Авторські права

Всі розміщені на Сайті Продавця тексти написані Продавцем або залученими ним третіми особами і є інтелектуальною власністю Продавця. Використання текстів з сайту Продавця в комерційних цілях дозволяється лише з письмової згоди Продавця.

Гарантії якості

Продавець гарантує Покупцю, що опис Товару на етикетці повністю відповідає його змісту і що виробництво Товару повністю відповідає зазначеної дати обсмажування.